X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بازشنوی یک فایل صوتی؛ آرایش جنگی بگیرید!

سه‌شنبه 14 شهریور‌ماه سال 1391 ساعت 03:06 ب.ظ

:: یک

در آستانه باز شدن دانشگاه و شروع سال تحصیلی جدید، دو فایل صوتی رو مناسب دیدم در اختیار دوستان قرار بدم که مربوط میشه به مهرماه 88 وقتی که بعد از مراسم سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه اصفهان، سردار یکتا یا همون حاج حسین یکتای خودمون که همیشه میزنه وسط خال با روایت ها معرکه اش و پل هایی که از دیروز به امروز می زنه در جمع شورای مرکزی بسیج دانشجویی دانشگاه حاضر شد و در مورد نحوه مبارزه چریکی در میدان جنگ نرم دانشگاه جملات تکان دهنده هشت ریشتری خودش رو به قلوب مخاطبین و مستمعین نفوذ داد از آرایش جنگی بچه ها گفت تا نسخه پیچی قرص زیرزبونی و شربت آلومینیوم ام جی اس برای فعالین فرهنگی و سیاسی دانشجویی! افرادی که تابستان خود را برای برنامه ریزی گذاشتند و از خوشی های دنیایی و بندها و وابستگی ها گذشتند؛ بد نیست به فوت های کوزه گری حاج حسین گوش بدید ضرر  نمی کنید رفقا!

این سخنان بعد از فتنه 88 بیان شده و بعد از دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و الان قبل از یازدهمین دوره هستیم پس میتونه راه ها و نقطه های رهایی رو  به شما نشون بده، بقول سید مرتضی آوینی اینها راه های آسمون رو بهتر از راه های زمین بلدند! خودش میگه من مردود شدم در امتحان جنگ و محکوم شدم که بمونم اما اعتقاد ما اینه که اینها رو خدا نگه داشت تا حجت رو بر ما تموم کنن که بهانه ای نداشته باشیم بقول استاد بهشتی، بهشت را به بهاء میدهند نه به بهانه و  افرادی که با سبک زندگی حاج حسین ها زیست می کنن خستگی را خسته کرده اند شما چطور! پاشو برادر وقته جهاده!

> دانلود فایل صوتی شماره یک با حجم تقریبی 2.3 مگابایت و زمان 25 دقیقه

> دانلود فایل صوتی شماره دو با حجم تقریبی 600 کیلوبایت و زمان 6 دقیقه

 

:: دو

بعد التحریر یا پی نوشت یا بعد نوشت یا پس نوشت!:

دوستانی هم که از نقاط دور و نزدیک و بصورت مجازی و حقیقی! پیگیر انتشار یادداشت "الیت ها، سمپات ها و پارادیم های یک تشکیلات انقلابی" هستند (+) باید خدمتشون عرض کنم که در خلال کار بطونی و حواشی به متن زده شد که کمی حجم نوشته را بالا برده و فهرست نویسی و ساختاردهی به جملات و محوربندی رو کمی زمان بر کرده است اما بحمدالله به لحاظ جامعیت و عمق و کاربردی بودن از انتظارات فراتر رفته! اللهم خلصنا لک! همین.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo