X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

روزنامه یا فحش نامه

دوشنبه 17 تیر‌ماه سال 1387 ساعت 12:12 ق.ظ

:: اگر در چند هفته گذشته، روزنامه ای از روزنامه های زنجیره ای دوم خردادی همچون، اعتماد ملی، اعتماد، آفتاب یزد، کارگزاران و… را ورقی زده باشید، به موجی از فحش و ناسزا و تهمت های سازماندهی شده برخورد می کنید که علیه دولت و شخص احمدی نژاد و وزرا تنظیم شده است.

-> دولت هر کاری کند میگویند چرا کردی؟ اگر هم نکند میگویند چرا نکردی؟ خلاصه ساز خود را با ناسازگاری کوک کرده اند که ناشی از خصومت و دشمنی آنها با دولت اصولگرای نهم است.

* قبل از روی کار آمدن احمدی نژاد در جنگ روانی خود روی موضوعات زیر مانور میدادند:

«احمدی نژاد همان کسی است که در زندانهای رژیم به جوانان مردم تیر خلاص شلیک میکرده است.»

«در صورت انتخاب احمدی نژاد در اماکن عمومی بین زنان و مردان دیوار یا چادر کشیده میشود.»

«در صورت پیروزی احمدی نژاد نام خودروی سمند، ذوالجناح میشود.»

«مشکل اصلی احمدی نژاد چهره اش است که به ریاست جمهوری نمی خورد.»

بله عزیزان دل، اینگونه بود که بعد از رای میلیونی ملت به دولت عدالت، این روزنامه ها مشی و مرام خود را تغییر ندادندو به مردم و دولت دهن کجی کردند.

** جدیدترین ورژن توهین این دسته از روزنامه ها:

نوشته توهین آمیز خطاب به ملت ایران با نام «دلفین های آوازه خوان» در روزنامه اعتماد ملی، انکار و تمسخر طرح ترور احمدی نژاد، نگرش منفی و بدبینی نسبت به طرح تحول اقتصادی و جراحی اقتصادی دولت، تمسخر و زیر سوال بردن اعتقادات مکتبی احمدی نژاد و مردم ایران بالاخص باور به ظهور حضرت مهدی(ع) از سوی منتجب نیا قایم مقام حزب اعتماد ملی و…

->> دولت و شخص احمدی نژاد در مقابل این تحرکات کوردلانه و منفعلانه، روزه سکوت در پیش گرفته اند تا جایی که در نطقی گفت: همه کسانی که به من توهین کرده اند را می بخشم.

آدم نا خودآگاه بیاد شهید بهشتی می افتد که وقتی به او گفتند چرا در مقابل این همه شایعه از خود دفاع نمی کنید؟ با چهره ای گشاده و خندان گفت: ان الله یدافع عن الذین آمنوا.

->>> امام خمینی(ره) در توصیه ای متذکر شدند که: اگر آنها (دشمنان) از شما تعریف و تمجید کردند بدانید جایی از کارتان اشتباه است و اگر از کار شما خشمگین شدند، راهتان را ادامه دهید که درست است.

*** ای دشمنان نظام و اسلام از گذشتگان عبرت بگیرید قبل از آنکه عبرت آیندگان شوید!

اعتماد ملی

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo